menusearch
takhtshow.ir

مبلمان اداری شامل چیست ؟

۱۳۹۴/۹/۲۳ دوشنبه
(0)
(0)
مبلمان اداری شامل چیست ؟
مبلمان اداری شامل چیست ؟
کمی از دایره منزل که دور شویم، به انواع دیگری از مبلمان اداری در محیط‌‌‌‌های عمومی و خصوصی مانند رستوران ها، درمانگاه، بیمارستان، مطب دکتر، فرودگاه، ترمینال، مدرسه، ادارات دولتی و خصوصی، دفاتر کار و ... برمی خوریم. انواع صندلی‌‌‌‌های انتظار، میز‌‌‌‌های کارمندی، میز مدیریتی، میز کانتر‌‌‌‌های پاسخگوئی کارمندان، مبل انتظار، صندلی فرودگاهی، قفسه‌‌‌‌های بایگانی، کمد‌‌‌‌های فلزی و چوبی، فایل‌‌‌‌های اداری، کمد آزمایشگاه، نیمکت مدارس، صندلی دانشجویان، صندلی کنفرانسی سالن‌‌‌‌های عمومی و خصوصی و موارد بسیار دیگری هستند که از گروه مبلمان اداری هستند.

چقدر با مبلمان اداری سر و کار دارید ؟
ساعت هایی که پشت کامپیوتر خانه یا محل کارتان نشسته اید، در مطب پزشک روی مبل انتظار لمیده اید، برای بدرقه یا پیشواز مسافری در فرودگاه منتظر مانده اید، به دنبال پوشه ی خاصی در فایل یا کمد گشته اید، برای نوشتن متنی پشت میز تحریر نشسته اید، در رستوران مشغول میل کردن غذا بوده اید و یا در کافه چای نوشیده اید، روبروی باجه ی بانک نشسته اید، در دانشگاه روی صندلی نشسته اید، در مدرسه روی نیمکت نشسته اید و باز هم ساعت هایی از این دست همه و همه را با مبلمان اداری سر و کار داشته اید. اگر راحت بوده اید که باید خوشحال باشیم که آن محصولات از روی اصول ارگونومی ساخته شده و اگر ناراحت و خسته شده اید متاسفانه کیفیتشان خوب نبوده.

مبلمان اداری با کیفیت را چطور می‌شود تشخیص داد ؟
زیاد شدن حجم اطلاعات مکتوب در حوزه مبلمان اداری، و بخصوص در وب سایت‌‌‌‌های اینترنتی این حوزه، باعث شده تا اکثر ما با لغاتی مانند ارگونومی و طراحی ارگونومیک آشنا باشیم. اما بیشتر اطلاعات غیر متخصصان در این زمینه در حد آشنایی است. چراکه اشراف به این مطالب، تخصص ویژه ای در چند رشته علمی می‌طلبد و در عین حال برای اجرایشان نیز متخصصانی باید همت بگمارند. پس چگونه می‌توانید مبلمان اداری با کیفیتی را خریداری کنید ؟
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوز‌‌‌‌های لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌‌‌‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.